Tag : директор

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Јелена Карлеуша се триеше со задникот од него, а тој гледаше во својот мобилен телефон (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Оваа сабота не очекува уште една нова емисија на популарното музичко натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, каде има и натпреварувачи и од нашата земја. Како и...