Ознака : кејт мос

Uncategorized

Ќерката на Кејт Мос, Лила Мос го освои модниот свет! (ФОТО)

Слободен Печат
Планетарно популарната убавица ја знае цел свет, а нејзината убавина и талент ги наследи Лила Мос, нејзината ќерка. Всушност, манекенката Кејт Мос ја добила Лила...
Uncategorized

„Летнале“ голите гради на Кејт Мос: Супермоделот позираше разголена како да ја прави наједноставната работа на светот! (ФОТО)

Слободен печат
Британскиот супермодел Кејт Мос (45) се фотографираше за најновата колекција на машка облека за познатиот бренд „Диор“, но за  време на сликањето нејзините гради „летале“...