17.8 C
Скопје
04:51 - 20 мај, 2024

Ознака : лила мос

Uncategorized

Ќерката на Кејт Мос, Лила Мос го освои модниот свет! (ФОТО)

Слободен Печат
Планетарно популарната убавица ја знае цел свет, а нејзината убавина и талент ги наследи Лила Мос, нејзината ќерка. Всушност, манекенката Кејт Мос ја добила Лила...