24.8 C
Скопје
08:45 - 13 јуни, 2024

Ознака : честотки

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ: Од својата сестра Тамара пејачката ја доби најубавата честитка!

М.Р.
Македонската пејачка и актерка Тијана Дапчевиќ вчера го прослави својот 46 – ти роденден. Тијана на социјалните мрежи доби бројни честитки од своите фанови и соработници,...