13:53 - 19 април, 2024

Ознака : будилник

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ИГОР ЈА БУДИ ИЛИНА СО ПЕСНА: Дојрански будилник за поспани скопјанки!

М.Р.
Игор не може да помине ниту ден разделен од својата Илина. Маестралниот Џамбазов покрај тоа што е врвен актер и шоумен, се повеќе станува познат...