12.8 C
Скопје
22:23 - 23 април, 2024

Ознака : брадавиците

ЛајфстајлСцена

Хајди Клум ги покажа брадавиците на Инстаграм, фотката ги скара пријателите (ФОТО)

Igor
Хајди Клум со новопечениот сопруг ужива во Италија. А дека не заборава на своите фанови доказ се фотките и снимките кои ги објавува на социјалните...
ЛајфстајлСцена

Незгоден крој на фустанот: Луѓето мислат дека Кејт Мидлтон намерно ги покажала брадавиците (ФОТО)

Igor
Кејт Мидлтон беше на Вимблдон заедно со својата сестра и војвотката Меган Маркл, а и двете за своите можности беа скромно облечени, иако нивните фанови...