Хајди Клум ги покажа брадавиците на Инстаграм, фотката ги скара пријателите (ФОТО)

Хајди Клум со новопечениот сопруг ужива во Италија. А дека не заборава на своите фанови доказ се фотките и снимките кои ги објавува на социјалните мрежи.

Една фотка привлече особено внимание. Станува збор за селфи на кое манекенката позира замотана во пешкир кој се спуштил доволно за да се видат нејзините брадавици.

Фотката предизвика бурни реакции и расправа меѓу нејзините пријатели, едни беа воодушевени и ја пофалија, а други забележаа дека таа не се однесува соодветно за своите години.

Претходно, исто така од Италија, Хајди сподели и видео во кое таа е топлес и танцува на бродот.

Слични објави

Како влегов во секта: Актерка тргнала на часови, а потоа почнале да се одвиваат вознемирувачки работи

Igor

Ролка: Омилена со причина (ФОТО)

Igor

Зелената салата одгледувана во вселената е вкусна како и марулата на Земјата (ВИДЕО)

Еспресо

Почина Бил Рифлин, тапанарот на познатата група „R.E.M.“

Еспресо

Нивес Целзиус со атрактивно деколте на концертот на Северина во Белград (ФОТО)

Igor

Фотографија вредна злато: Малкумина знаат дека се ВРСНИЧКИ, а еве како изгледала нивната ПРВА СРЕДБА (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

1 × 3 =

Слични објави

Карлеуша „удри“ по Анастасија: Кога ќе помислиш на мене, стани и стој мирно! (ФОТО)

Васко Спасоски

Хајди Клум се онесвестила на снимање: Фановите се поделени со мислењата, коронавирус или бременост?

Еспресо

Моника Белучи ја скрати косата, а многумина велат дека изгледа помладо! Што мислите вие? (ФОТО)

Igor

Синот на Андреа Бочели е вистинско „бонбонче“ (ФОТО)

Igor

Хали Бери во шестата деценија прави вратоломии како од шега (ФОТО)

Igor

Имате ист хороскопски знак со партнерот? Еве што треба да знаете…

Igor