11.8 C
Скопје
23:45 - 23 април, 2024

Ознака : бокс

БалканСлајдерСцена

(Фото) Ивана Нол во суперсекси комбинезон за бокс мечот на Флојд: Минатата вечер ја поминала со него

Еспресо
Откако беше крунисана за најсекси навивачка на Светското првенство, Ивана Нол очигледно остана долго во сеќавањето на боксерската ѕвезда Флојд Мејведер. Тој ја покани на...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатЖивотни ПриказниСлајдер

АЕРО-КИК СО КОСТОВСКА: Вежбајте за здравје, секако сите сте убави!

Ј.К.Д
Државната шампионка во кик-бокс, закитена со многу награди на меѓународни натпревари и сопственичка на Б.К. „Кисела Вода – Јуниор“ Марија Костовска, со слоганот „тело за...
ЛајфстајлСпорт

МИШЕЛ „ЖАРИ И ПАЛИ“: Беше модел, но се одлучи за боксот! (ФОТО)

Igor
Мишел Џој Фелпс во светот на славните влезе како модел за „Максим“ и актерка, иако нејзината филмографија е прилично „тенка“. Мишел се преориентираше на својата...