17.8 C
Скопје
06:01 - 20 мај, 2024

Ознака : марија костовска

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатЖивотни ПриказниСлајдер

АЕРО-КИК СО КОСТОВСКА: Вежбајте за здравје, секако сите сте убави!

Ј.К.Д
Државната шампионка во кик-бокс, закитена со многу награди на меѓународни натпревари и сопственичка на Б.К. „Кисела Вода – Јуниор“ Марија Костовска, со слоганот „тело за...