10.8 C
Скопје
21:27 - 28 февруари, 2024

Ознака : астро прогноза

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за среда, 20 септември

Еспресо
Овен На некој што го познавате можеби ќе му треба вашата помош денес. Ако можете да му ја  обезбедите, тогаш не одбивајте. Можеби некогаш ќе...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за петок, 8 септември

Еспресо
Овен Петок ќе биде идеален за да ги пресечете сите врски со минатото и да направите нешто ново. Ве очекува голем успех доколку не се...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за вторник, 5 септември

Еспресо
Овен Промени ќе дојдат во вашиот живот денес. Нема сите да бидат пријатни, но ако мирно ја погледнете ситуацијата, ќе можете да најдете позитивни страни....
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за вторник, 29 август

Еспресо
Овен Вашите постапки денес ќе бидат многу јавни. Ќе сакате да направите апсолутно се, дури и она што не сте го планирале за овој ден....
АстроСлајдерХороскоп

Астро прогноза за петок, 2 јуни

Еспресо
Овен Од самото утро ќе почувствувате емотивно воздигнување кое ќе ви овозможи да ги завршите сите задачи и да здивнете. Поминете ја вечерта во друштво...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за сабота, 20 мај

Еспресо
Овен Сабота ќе биде полна со можности и нови почетоци за вас. Бидете подготвени да ја преземете иницијативата во свои раце. Плановите што ќе ги...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за петок, 19 мај

Еспресо
Овен Наутро ќе се разбудите со чувство дека сте подготвени да ги освоите сите врвови. Затоа, денот ветува дека ќе биде одличен за вас. Сè...
АстроСлајдерХороскоп

Астро прогноза за понеделник, 19 декември

Еспресо
ОВЕН Овенот овој понеделник ќе треба некому да му помогне. И мора да биде заинтересиран за тоа, а не неволно да помага. Ѕвездите ве советуваат...
СлајдерХороскоп

Астро прогноза за петок, 7 октомври

Еспресо
Овен Доаѓа до подобрување во вашиот приватен живот. Како и кај другите хороскопски знаци, овој период е поволен за социјален живот, па луѓето ќе бидат поотворени кон...
АстроХороскоп

Астро прогноза за понеделник, 4 јули

Еспресо
Овен Фокусирајте се на она што го работите и не правете планови за кои сте свесни дека во моментот не можат да се реализираат. Избегнувајте...