16.8 C
Скопје
14:32 - 27 февруари, 2024

Ознака : антонија

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Видео) Џокер дебитираше на „Макфест“: Сопругот на Антониа Гиговска има „најозборувана“ песна

Еспресо
Викендот што помина се одржа 38-то издание на музичкиот фестивал „Макфест“ во Штип, а според коментарите на публиката, ова година можеа да се слушнат навистина...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Прво, па машко за Антонија Гиговска: „Фала ти господе за ова среќа“

Еспресо
Антонија Гиговска се породи. Нека ѝ е честито. „Станав татко. Фала ти господе за ова среќа“, напиша сопругот на Антониа Гиговска, Роберт Спасеновски. Нивните следбеници...
Uncategorized

Песната која на атрактивната млада пејачка од Хрватска ѝ го растури бракот! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Младата пејачка од Хрватска, Антонија Черкез, овие денови ја промовира својата прва песна „Иронија“, и додека во спотот ги мами воздишките на мажите ширум регионот,...