16.8 C
Скопје
15:13 - 27 февруари, 2024

Ознака : Анче Џамбазова

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Игор Џамбазов со емотивна објава : Актерот ја сподели последната семејна фотографија!

Васко Спасоски
Актерот и шоумен Игор Џамбазов на својот Инстаграм профил постојано објавува фотографии од неговиот приватен живот. Се сеќава на минатото, поздравува пријатели, поддржува и бодри...