16.8 C
Скопје
14:52 - 27 февруари, 2024

Ознака : Ахламалик Вилијамс

Наши ФациСлајдерСцена

МАДОНА РАСКИНА со 36 години ПОМЛАДОТО МОМЧЕ: Под дивата беше три години во врска со танчерот Ахламалик Вилијамс

М.Р.
Во декември 2019 година беше обелоденето за врската на Мадона со младиот танчер Ахламалик Вилијамс, кога исто така ја критикуваа пејачката и предвидуваа дека нивната љубов нема...
UncategorizedСветСлајдерСцена

TOYBOY: Кој е Ахламалик Вилијамс новиот дечко на Мадона?

Еспресо
Љубовната вест пристигна преку Инстаграм, а видеото веднаш ја разбуди не само љубопитноста на фановите на поп-ѕвездата, туку и љубопитноста кај меѓународните таблоиди кои брзо...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ФОТО: Мадона (62) прилепена за ограда се бакнува со своето момче (26)

Васко Спасоски
Мадона (62) и нејзиното момче Ахламалик Вилијамс (26) соработуваат од 2015 година кога тој беше еден од танчерите на нејзината турнеја „Rebel Heart“. Сега тие...