ФОТО: Мадона (62) прилепена за ограда се бакнува со своето момче (26)

Мадона (62) и нејзиното момче Ахламалик Вилијамс (26) соработуваат од 2015 година кога тој беше еден од танчерите на нејзината турнеја „Rebel Heart“.

Сега тие ја споија работата и задоволството и направија секси снимки кои се објавени на нејзиниот Инстаграм профил. На нив Вилијамс ја притиска Мадона до оградата и ја бакнува.

Мадона, со полно име Мадона Луис Циконе, го покажа новиот имиџ – розовата коса.

„Сакај го тоа што го правиш и прави го тоа што го сакаш“, порача таа.

Во моментов таа работи со Диабло Коди на сценариото за филмот за нејзината животна приказна.

Слични објави

Нивес Целзиус во провокативна поза во фустан без градник (ФОТО)

Еспресо

Тајландскиот крал се самоизолирал во хотел на Алпите и си направил харем со 20 жени

Еспресо

Тијана Дапчевиќ најави петта сезона на „Преспав“: Оваа серија е најубавото што и се случило на Македонија во последните 15 години

Еспресо

И Талат од „Преспав“ се стресе: На Инстаграм објави „земјотреско селфи“!

Еспресо

Лепа Брена го искара Виктор за старлетите: Сандра е добра девојка!

Еспресо

Јелена Карлеуша во СЕКСИ ИЗДАНИЕ брутално искрена: Те сакам мамо, НЕ МИ МОЖАТ НИШТО! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар