„Ѕверката“ се уште жари и пали и во седмата деценија: Вака денес изгледа љубовта на Кери Бредшо (ФОТО)

Иако многумина мислеа дека ќе остане ерген, пред неколку години тој сепак застана на лудиот камен, погледнете како денес изгледа љубовта на Кери Бредшо.

Актерот Крис Нот (64) најмногу луѓе го знаат како Џон Џејмс, или „Ѕверката“ од мегапопуларната серија „Сексот и градот“.

https://www.instagram.com/p/BzI-4IxnZ4e/?utm_source=ig_embed

Иако поминаа 15 години од оваа позната серија, заводникот Ѕверка дефинитивно не е заборавен, а освен оваа улога Крис се оствари во уште неколку забележителни улоги.

Се сеќаваме на Кери Бредшо која тогаш полуде по опасната Ѕверка, а овој актер и понатака изгледа сјајно за своите години!

Од 2012 година тој е во брак со Тара Вилсон, иако многумина мислеа дека тој ќе остане вечен ерген.

View this post on Instagram

Debating whether I should shave my head on birthday.. 64..😜

A post shared by Chris Noth (@chrisnothofficial) on

View this post on Instagram

Ambhar Tequila.

A post shared by Chris Noth (@chrisnothofficial) on

 

 

Слични објави

Девојката на Бред Пит во провокативно издание: Прескрасната Никол Португалски ги остави обожавателите без зборови! (ФОТО)

Васко Спасоски

Храна која може СЕРИОЗНО ДА ВИ НАШТЕТИ ако ја јадете во погрешно време

Igor

Погребан раперот Гру: Сопругата и родителите скршени од болка, ги полевале со вода (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Не е лесно да се соработува со Бијонсе! (ФОТО)

Еспресо

ПЕЈАЧОТ ГИ НАЛУТИ КОЛЕГИТЕ: Ќе те видиме за 50 години дали ќе зборуваш така!

Igor

Кинескиот град Шенжен забрани јадење на кучиња и мачки!

Еспресо

Остави Коментар

3 × 1 =

Слични објави

БОЛЕСТА СЕ ПРОМЕНИЛА: Познатата пејачка откри ЗОШТО НЕ можела да се ОСТВАРИ КАКО МАЈКА!

Igor

Гола нога, шлиц до колкови, а градите „кипат“! Карлеуша во оваа комбинација би го „стопила“ и најголемиот снег! (ФОТО)

Еспресо

(ФОТО) Вака изгледаше Цеца пред 15 години, кога позираше за „Плејбој“!

Васко Спасоски

Сека Алексиќ го покажа малото царство на своите наследници (ВИДЕО)

Еспресо

Цимер во последен момент ќе компонира за „Џејмс Бонд“

Еспресо

КАКО ИЗГЛЕДА ДЕНЕС ЕСМЕРАЛДА? Ја гледавме во серијата, стана зависничка, а потоа исчезна од ТВ (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian