Жељко Јоксимовиќ се побуни за Тамара – Побара преиспитување на начинот на гласање (ФОТО)

Познатиот српски пејач Жељко Јоксимовиќ ја поддржа нашата претставничка Тамара на вчерашниот Евросонг, нарекувајќи ја победник.

Тој вчера на својот Твитер профил напиша: „Време е да се преиспита начинот на гласање на Евровозија. За мене, вечерва Тамара победи“.

Слични објави

Вељко и Богдана ја напуштаат Србија: Штом станат родители ќе се преселат во оваа земја! (ФОТО)

Васко Спасоски

Анџелина првпат ги отвори вратите од домот вреден 25 милиони долари, а сите го забележаа необичниот домашен миленик (ФОТО)

Igor

Дарко Спејко имаше „акција“ во „Задруга“: Преубавата Тара падна во рацете на кумановецот (ВИДЕО)

Igor

Дизајнерката Ивана Кнез „пиштол“ гола лежи сама во кревет (ФОТО)

Igor

Вашиот партнер не сака секс? Ова се причините!

Igor

Доминго ЗЛОСТАВУВАЛ ЖЕНИ? Славниот оперски пејач среде СКАНДАЛ

Igor

Остави Коментар

19 − 17 =

Слични објави

ВИДЕО: „Evanescence“ го објавија синглот „Yeah Right“ – Новиот албум пристигнува во март!

Еспресо

Кендал Џенер објави фотографија со поранешното момче на својата сестра! (ФОТО)

Еспресо

Три милиони прегледи за два часа: Емили покажа сè! (ФОТО)

Еспресо

„Медена земја“ во „Еден на Еден“: Жителите на Бекирлија нè маваа со камења, не ни даваа да пиеме од нивната чешма! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

План за бегство: Бекамови бараат дозвола да направат подземен тунел!

Еспресо

Жирито одлучи: Ова се највлијателните инфлуенсери во Македонија!

Васко Спасоски