Вежби за холивудски изглед – следете ја Трејси Андерсон (ВИДЕО)

Доколку сакате вашето тело да изгледа како на холивудските ѕвезди следете ги добро познатите совети од Трејси Андерсон, најбараниот фитнес инструктор помеѓу славните.

Оваа позната фитнес инструкторка и креатор на програмата „Методите на Андерсон“ го обликувала телото на многу познати ѕвезди како Мадона, Гвинет Палтроу, Џенифер Лопез, Шакира и многу други.

Погледнете го нејзиното видео исполнето со 15 минутни вежби кои ќе ве доведат до совршено тело и нормално ВЕЖБАЈТЕ заедно со неа.

Слични објави

Девојки, кога ќе го видите фустанот на Џесика Алба во истиот момент ќе го посакате!

Igor

Поранешното момче на Ријана, Крис Браун стави нова тетоважа на многу ЧУДНО место! (ФОТО)

Васко Спасоски

Едноставна, а превкусна чоколадна торта од палачинки

Igor

Ози Озборн се присети на ноќта кога сакал да ја убие сопругата: Дојдовме до заклучок дека мора да умреш!

Еспресо

Никола Ристановски: Кога не е на „даските кои живот значат“, поминува скапоцено време со својата преслатка ќерка (ФОТО)

Igor

Кристијан Бејл го знае најдобриот лек против жештините: Згодниот актер покажа дека повторно е во топ форма! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

10 − девет =

Слични објави

„Секоја година по една недела во карантин“: Идрис Елба предизвика бурни реакции на Твитер!

Еспресо

Таа е најзгодната пејачка на српската естрада: Младата Милица Павловиќ во долна облека се снима на огледало! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Модерно семејство: Музичарот на зимување со сегашната и поранешната партнерка (ФОТО)

Еспресо

САМО ЗА ЗДРАВИ ЛИЧНОСТИ: Строга данска диета со која брзо ќе ги симнете вишокот килограми

Igor

Владо Јаневски со нова песна: Слушнете како звучи нумерата „Недостасуваш“! (ВИДЕО)

Михаило Донев

Кристен Стјуарт би сакала да е жена-мачка во филмот за Бетмен!

Слободен Печат