Ваков одговор можеби не очекувавте: Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место!

Дури 62 проценти од учесниците се сложиле дека ова место најмногу ги возбудува.

Креветот дефинитивно им е на последното место. Подгответе се да ги слушнете нивните одговори на ова прашање.

Резултатите од спроведеното истражување велат дека повеќето мажи најмногу се возбудуваат на помислата на секс под туш.

Оние кои меѓу испитаниците веќе го пробале велат дека ова место е создадено за страст и уживање и дека дури 81 процент од нив со задоволство повторно би го иксусиле тоа.

Повеќето испитаници, односно 56 проценти од нив, се согласиле и дека идеалниот годишен период за сексуални активности по туш е летото, но се сомневаме дека оваа активност би ја одбиле во било кое друго годишно време, на пример во зимата која доаѓа, ем заедничко греење, ем уживање.

Слични објави

Среќна трудница: АНА ИВАНОВИЌ блеска со насмевка на лицето (ФОТО)

Igor

Девојката на милијардерот Илон Маск е бремена! (ФОТО)

Слободен Печат

Оваа ноќна мора нека биде позади нас: Карлеуша му упати поддршка на Ѓорѓе Давид кој заболе од корона! (ФОТО)

Васко Спасоски

Направете сами ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

Igor

ДРАМАТА ПРОДОЛЖУВА: Јелена Карлеуша итно заминала кај психијатар…

Igor

Цеца доби подарок од зетот вреден 150 евра: Сигурно нема да погодите за што станува збор (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

1 × оне =

Слични објави

„Либеро Бенд“ снимија нова песна, во спотот еден куп згодни девојки! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Викторија Бекам позираше без шминка во бањата, сите се заљубија во нејзините пегички (ФОТО)

Еспресо

Се породи бившата тенисерка: Ана Курникова и Енрике Иглесијас по третпат станаа родители

Еспресо

Вознемирувачки фотографии, Амбер ги покажа модринките од Џони Деп

Igor

Проверено: Оригинален рецепт за ТЕЛЕШКА ЧОРБА без запршка

Igor

Како Тејлор Свифт се подготвувала за улогата во „Мачки“?: Облечена како мачка пие млеко од сад ставен на под

Слободен печат