17.8 C
Скопје
05:44 - 24 септември, 2023

Поради една фотографија на Инстаграм Викторија Бекам стана лоша мајка

Викторија Бекам е синоним за успех. Модната дизајнерка која успеа да изгради вистинско модно царство веќе две децении е во брак со фудбалската ѕвезда Дејвид Бекам и заедно имаат четири деца – синовите Бруклин (20), Ромео (16), Круз (14) и ќеркичката Харпер (7).

Сепак една фотографија која 44-годишната дизајнерка ја објави на својот Инстаграм предизвика бројни критики од фановите.

– Харпер се подготвува за Велигден – напиша Викторија под неодоливата фотографија со нејзината ќерка со малото зајче за Велигден, но следеа бројни огорчени коментари, меѓу кои некои за Викторија кажаа дека е лоша мајка.

„Не поттикнувајте дарување зајаци за Велигден, премногу тажни приказни ќе има на крајот“, „Се прашувам што ќе се случи со кутрото зајаче по Велигден?“, „Одвратно, дали ќе заврши во тенџере?“, „Лоша фотографија и лош пример“, се некои од коментарите на огорчените следбеници.

View this post on Instagram

Girl power xxx ✨✨✨✨

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Љубителите на животните се загрижени за пилињата, патчињата и зајачињата што родителите им ги подаруваат на своите деца овие денови и се прашуваат што ќе биде со животното кога Велигден ќе заврши.

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Разјаснета смртта на ѕвездата на хит серијата „Еуфорија“: „Ненамерно предозирање со фатална комбинација“

Еспресо

(Видео) Софија Вергара е брилијантна во улогата на Гризелда Бланко, немилосрдната шверцерка на дрога, погледнете го тизерот

еспресо
Се вчитува....