Пејачката објави нови фотки: Фановите се прашуваат дали е бремена? (ФОТО)

Популарната пејачка Бијонсе, по пауза од речиси еден месец, повторно е активна на Инстаграм.

Таа своите обожаватели ги израдува со нови фотографии во жолт елегантен фустан кој ја истакна нејзината совршена фигура, но и нејзините добро познати облини.

Покрај фустанот искомбинира и посилна шминка, црвено-портокалов кармин, дијамантски накит, едноставни сандали со висока потпетица, а косата ја собра во долга плетенка.

Фактот дека пејачката некое време не беше присутна на Инстаграм, како и објавата на нови фотографии на кои се гледа дека Бијонсе има некој килограм повеќе, ги поттикна нејзините фанови да се запрашаат дали таа повторно е бремена.

Слични објави

„Висина“, „силикони“, „родена“: Погледнете што најчесто бараат луѓето на „Гугл“ за Лила Филиповска (ФОТО)

Igor

Џен Селтер е дама која мотивира милиони луѓе ширум светот!

Еспресо

Диџеј Тиесто со солзи во очите се ожени со 29 години помладата партнерка – моделот Ана Бекерс (ФОТО)

Igor

СЕ КАРАА, ПА СЕ СМИРИЈА: Богаташката и старлетата заедно во музички спот (ВИДЕО)

Igor

Поранешната Мис Универзум покажа совршено тело, а немирните гради сакаа да го напуштат нејзиното бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Не го пратело многу среќа во животот: Бојан Маровиќ бил нападнат, ПРЕТЕПАН, а најмногу пател поради ова… (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

петнаесет − 4 =

Слични објави

Илон Маск го доби шестото дете: Само ќе одлучи кој пол ќе биде!

Еспресо

На денешен ден е родена принцезата Дијана: Нејзините синови требало да имаат други имиња, но нејзината желба победила (ФОТО)

Еспресо

Видео хороскоп 1 август 2019, четврток

Igor

Сопругата на славниот Бали-бег е во тешка психичка состојба!

Еспресо

Најубавата Југословенка и денес е ЖЕНА ИПОЛ – Поради голите фотки не успеа да биде Мис на светот! (ФОТО)

Igor

Џенифер Лопез ја извади периката – Фановите останаа без зборови (ФОТО)

Еспресо