Ознака : фанвите

Лајфстајл Сцена

Пејачката објави нови фотки: Фановите се прашуваат дали е бремена? (ФОТО)

Igor
Популарната пејачка Бијонсе, по пауза од речиси еден месец, повторно е активна на Инстаграм. Таа своите обожаватели ги израдува со нови фотографии во жолт елегантен...