Неодоливо впечатлива: Меланија Трамп заблеска во жолто (ФОТО)

Првата дама на Америка овој пат избра неодоливо впечатлива комбинација за облекување…

Меланија Трамп се појави на собирот во Амваи центарот во Орландо за да го поддржи сопругот во кампањата за американските претседателски избори во 2020 година, а нејзиното префинето издание привлече големо внимание.

Профимедиа

За разлика од 2005 година, кога на објавата на првата кандидатура дојде во многу едноставен бел фустан, изборот овој пат падна на перфектен стајлинг.

Првата дама на Амеика за оваа прилика облече силно жолт „Ralph Lauren“ комбинизон со широки ракави кој на половината го затегна со металик ремен. Со овој аутфит ги вклопи и високите потпетици од Кристиан Лубутин, исто така во жолта боја.

Профимедиа

Иако Меланија важи за икона на стилот, овој пат критичарите и најдоа замерка, па на интернет коментираа дека изгледа премногу впечатливо.

„Грозно, се гледа од универзумот“, гласи еден од коментарите на Инстаграм.

Нормално, постојат и такви кои го пофалија нејзиниот избор, а и ние сме дел од нив и сметаме дека е премногу елегантен и храбар, што всушност и прилега на првата дама на САД.

Профимедиа

Слични објави

Ирена Спировска: Не е важно каде чекаш Нова година, туку со кого

jasmina.kantardzieva

Коронавирусот го зема данокот: Кралскиот пар ја откажа посетата на БиХ, Кипар и Јордан

Еспресо

Немате пари за скап накит? Еве како САМИ да го направите! (ВИДЕО)

Igor

Џенифер Лопез со фотката во бикини ги излуди сите (ФОТО)

Igor

Маја Поцеска за „Слободен печат“: Се повлеков од јавниот живот!

Igor

Ова се најпопуларните торби во светот (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

20 − 4 =

Слични објави

Лицата родени во овој хороскопски знак ќе направат се за вас

Igor

„Вистинска тигрица“ или „дегутантна“?: Карлеуша позира во хулахопки и долна облека (ВИДЕО)

Igor

Сопругот на Карди Би ја молел поранешната девојка да имаат секс додека раперката била бремена: „Те молам за последен пат…“ (ФОТО)

Еспресо

Градите едвај ги собра во корсетот: Српската пејачка Милица Павловиќ ги полуде фановите со новите фотографии!

Васко Спасоски

Се сеќавате на Франц од Нокаут? Еве како со ДВЕ УБАВИЦИ ужива на Хаваи! (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп 29 јули 2019, понеделник

Igor