НЕЧИСТ И ДЕЗОРИЕНТИРАН: Никој не може да верува како изгледа познатиот актер (ФОТО)

По две години, Метју Пери повторно е виден во јавноста, во многу лоша состојба, особено поради неговата борба со зависностите и депресијата.

Неговите обожаватели сметаат дека тој никогаш не изгледал полошо. Актерот минатата година беше и во болница, поради нарушено здравје.

Тој на Менхетен прошетал со валкана маица и тренерки кои ги отцртуваат вишокот килограми, а косата и брадата му биле несредени.

метју пери
Профимедиа

Пери доживеа огромна популарност со серијата „Пријатели“. Иако многупати се шпекулираше за продолжение, досега тоа не се случи.

„Имам кошмар во кој снимаме продолжение и на никого не му е интересно. Се плашам од неуспех. Затоа, ако некогаш ме прашаат дали ќе снимам повторно ‘Пријатели’, одговорот сигурно ќе биде ‘не’“, изјавил Пери во 2017 година.

Последен пат се појавил во филм во 2009 година, а со изјава за јавноста во 2017 година.

Слични објави

ПОБЕДНИКОТ на Евровизија веќе СЕ ЗНАЕ? Еве што велат обложувалниците

Igor

Девојчето од Дизни стана безобразна девојка: Гола во кревет со девојка! (ФОТО)

Igor

БЕБЕТО НА КИМ И КАНЈЕ ДОБИ БИБЛИСКО ИМЕ: Среќните родители објавија како ќе се вика

Igor

ОВИЕ натпреварувачи се пласираа во финалето на Евровизија

Igor

Тања Савиќ ја објави најпровокативната фотографија досега (ФОТО)

Васко Спасоски

Руски астролог открива: Овие три знака во 2020 година ги чека голема среќа!

Igor

Остави Коментар

четири × 5 =

Слични објави

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Беше членка на познатото руско дуо, сега е целосно обезличена

Igor

Илон Маск го доби шестото дете: Само ќе одлучи кој пол ќе биде!

Еспресо

Можеби ЕДВАЈ ДИШЕ во него, но и стои БРУТАЛНО ДОБРО! (ФОТО)

Igor

Како ладен туш: Ештон Качер и Мила Кунис открија се за разводот (ВИДЕО)

Igor

Ова е реалност: Папарацо фотографиите на познатата манекенка ја покажуваат суровата лага за реалноста на Инстаграм! (ФОТО)

Единствено доживување во „најинстаграмскиот“ хотел на светот

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian