Барате романтичен маж? Ќе го најдете меѓу овие 3 хороскопски знаци!

Станува збор за најдобрите љубовници и романтичари кои ќе ве научат да уживате во малите работи. Па така, доколку барате романтичен џентлмен, ви советуваме да одберете некој од следниве хороскопски знаци…

Рак

Ракот е неверојатно романтичен и нежен. Можеби не сте го забележале тоа од прв поглед, но тој има многу силни емоции кои ги крие зад маската на цврста и непопустлива личност. Сака да ужива во романтични прошетки и гледање во ѕвездите, а за вас ќе биде подготвен да направи сѐ! Доколку навистина му значите, тој ќе сака да ве заштити од сите.

Лав

Лавот сака да се бори за жената која е единствена за него на овој свет. Доколку вие сте токму таа, сметајте се себеси за голема среќница. Тој ќе ви ја докажува неговата љубов на различни начини, од романтични љубовни состаноци до внимателно одбрани подароци. За него нема да постои ни една друга. Сака да има конкуренција бидејќи тоа го мотивира уште повеќе да ви се докажува, а за возврат ќе очекува секогаш да го пофалите и да му давате комплименти.

Риби

Нема сомнеж дека Рибите се непоправливи романтичари. Ним никогаш не им е доста од нежност и љубов. Единствена маана им е што не се доволно одлучни и упорни, па нема да знаат како да ви пријдат и да ве освојат иако силно ве посакуваат. Очекувајте романтични прошетки по брегот со музика и мирис на цвеќиња. Неговиот глас ќе ве освои, а неговата добрина и благородност ќе направи да се вљубите до уши.

Слични објави

Ова се ѕвездите од албанската естрада кои ќе постат во Рамазан

Igor

Овие хороскопски знаци најмногу изневеруваат!

Igor

Кајли Џенер заврши во болница, а ќе се изненадите кој се грижи за неа!

Igor

ПЕЈАЧОТ ГИ НАЛУТИ КОЛЕГИТЕ: Ќе те видиме за 50 години дали ќе зборуваш така!

Igor

Им донираат илјадници долари поради него: Дрејк ги направи славни овие деца од Африка! (ВИДЕО)

Еспресо

Познатата актерка Софија Вергара изгледа како девојка, а ова се нејзините трикови!

Слободен Печат

Остави Коментар

девет + петнаесет =

Слични објави

Таа позира топлес, а тој ја „фаќа“ за гради: Најпознатата бугарска старлета се опушти (ФОТО)

Васко Спасоски

Инцидент: Северина пријавена во полиција од директорката на училиште!

Васко Спасоски

Морничави пораки кои би можеле да го уништат Џони Деп – Прво ќе ја удавиме, па потоа ќе ја запалиме!

Еспресо

Чизкејк во чаша: Брз и лесен рецепт без матење и печење (РЕЦЕПТ)

Igor

Поранешниот холивудски пар по 10 години се сретна на црвениот тепих, а искрите беа насекаде! (ВИДЕО)

Еспресо

Лејди Гага додека „јаваше“ обожавател падна од бината (ВИДЕО)

Igor