АНАСТАСИЈА ЗАСПА, А ЦЕЦА ЈА ИСКОРИСТИ ПРИЛИКАТА: Еве во какво издание ја прикажа на јавноста (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм објави фотографија од својата ќерка Анастасија, но станува збор за изданието кое не е типично за неа.

Имено, таа воопшто нема шминка на себе, но е и во длабок сон. Цеца се разнежни па ја сликаше, а ја нарече и свое бебе.

„Додека моето бебе спие“, напиша Цеца во описот на фотографијата со Анастасија, а веднаш ја сподели и на социјалните мрежи.

принтскрин

Слични објави

Амди Бајрам: После Бранко, Мијалков е најдобар за во кафана (ВИДЕО)

Igor

Фановите загрижени зошто таа изгледа преслабо и загрижувачки, Кејти Холмс непрепознатлива! (ФОТО)

Igor

ЛЕТНА ЉУБОВ ШТО ЌЕ ТРАЕ: Овие хороскопски знаци наскоро ќе запознаат некој нов

Igor

Роберт де Ниро ќе прими награда за животно дело!

Igor

Ученичка му дофрли на Хари дека е згоден, неговата реакција ги изненади сите (ВИДЕО)

Igor

Нов имиџ на Маја Беровиќ: Фановите и порачаа дека никогаш подобро не изгледала (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

7 + 19 =

Слични објави

Ова е новата девојка на Лиам Хемсфорт

Igor

Ријана донираше милиони во борбата против коронавирусот!

Еспресо

Емили Ратајковски го покажа новиот тен во секси гаќички (ФОТО)

Igor

Сакате некого? Потсетувајте го на тоа секој ден!

Еспресо

Холивудските диви се јавија од Дубровник: Дошле да работат, но се „фрлиле“ на уживање (ВИДЕО)

Igor

Кралските деца ги поддржаа британските здравствени работници

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarian