18.8 C
Скопје
00:28 - 27 септември, 2023

4 најпопуларни видови на сандали за ова лето (ФОТО)

Според модените трендови кои ги налага модниот свет и трендсетерките ги идентификувавме четирите видови на сандали кои се најпопуларни и најрелевантни за ова лето, вклувајќи еден луксузен пар, еден практичен, еден фенси и еден класичен пар на сандали.

Овие четири видови на сандали се задолжителен моден тренд за ова лето, погледнете ја листата…

Спортски (velcro) сандали

Сандали со ременчиња

View this post on Instagram

Casual vibes today : Denim Jeans & a printed blouse

A post shared by Eniswardrobe (@eniswardrobe) on

Кожни папучи

Апостолки

View this post on Instagram

May (last week) ?

A post shared by Monikh Dale (@monikh) on

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

(Видео) Сопругата на Брус Вилис отворено: „Тешко е да се знае дали е свесен за својата болест“

Еспресо

Партнерката на Кијану Ривс отворено за љубовта со актерот: „Се чувствувам самоуверено на црвениот тепих“

Еспресо
Се вчитува....