17.8 C
Скопје
05:26 - 24 септември, 2023

3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ кои до крајот на неделата ќе НАЈДАТ ПАРИ

Сигурно барем еднаш во животот на улица или на некое друго место сте пронашле пари за кои не сте знаеле чиви се и не сте имале на кому да ги вратите.

Сигурно барем еднаш сте ја почувствале таа ненадејна среќа токму во момент кога ви биле најпотребни, па со насмевка на лицето во себе сте кажале ФАЛА ГОСПОДЕ.

Е токму овие три хороскопски знаци до крајот на оваа недела имаат неверојатно големи шанси да пронајдат значителна сума пари.

Бик

Бикот до крајот на неделата ќе биде преоптоварен со обврски, па ќе мора да посети неколку локации со цел да среди одредена документација. Токму на овие локации ќе го дочека повеќе од солидна сума на пари која ќе ја пронајде. Бикот паметно ќе ги искористи овие средства.

Стрелец

Стрелците до крајот на неделата исто така ќе бидат во движење, тие ќе пронајдат сума на пари која буквално ќе биде ничија. Но, можеби таа нема да биде доволна за да ги покрие сите нивни долгови.

Риби

Рибите ќе пронајдат пари на пат на работа, оставајќи ги децата во градинка, училиште, додека пазарат или пак во театар. Ова се нивните среќни места, запомнете сумата нема да биде воопшто мала.

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 23 септември

Еспресо

Разјаснета смртта на ѕвездата на хит серијата „Еуфорија“: „Ненамерно предозирање со фатална комбинација“

Еспресо
Се вчитува....