3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ кои до крајот на неделата ќе НАЈДАТ ПАРИ

Сигурно барем еднаш во животот на улица или на некое друго место сте пронашле пари за кои не сте знаеле чиви се и не сте имале на кому да ги вратите.

Сигурно барем еднаш сте ја почувствале таа ненадејна среќа токму во момент кога ви биле најпотребни, па со насмевка на лицето во себе сте кажале ФАЛА ГОСПОДЕ.

Е токму овие три хороскопски знаци до крајот на оваа недела имаат неверојатно големи шанси да пронајдат значителна сума пари.

Бик

Бикот до крајот на неделата ќе биде преоптоварен со обврски, па ќе мора да посети неколку локации со цел да среди одредена документација. Токму на овие локации ќе го дочека повеќе од солидна сума на пари која ќе ја пронајде. Бикот паметно ќе ги искористи овие средства.

Стрелец

Стрелците до крајот на неделата исто така ќе бидат во движење, тие ќе пронајдат сума на пари која буквално ќе биде ничија. Но, можеби таа нема да биде доволна за да ги покрие сите нивни долгови.

Риби

Рибите ќе пронајдат пари на пат на работа, оставајќи ги децата во градинка, училиште, додека пазарат или пак во театар. Ова се нивните среќни места, запомнете сумата нема да биде воопшто мала.

Слични објави

Видео хороскоп 28 јуни 2019, петок

Igor

Знаци кои ЈАСНО покажуваат дека ТОЈ никогаш НЕМА ДА ВЕ ПОБАРА ЗА ЖЕНА!

Igor

Ученичка му дофрли на Хари дека е згоден, неговата реакција ги изненади сите (ВИДЕО)

Igor

Кајли Џенер откри какви костими за капење ќе се носат ова лето! (ФОТО)

Еспресо

Оваа жена не старее: Нема да ја препознаете Дани Димитровска во новиот спот (ВИДЕО)

Igor

НОВА СЕКСУАЛНА РЕВОЛУЦИЈА: Луѓето сè помалку ќе имаат секс меѓусебно

Igor

Остави Коментар

10 + 19 =

Слични објави

Луѓето се прашуваат – дали е ова можно? Погледнете какво возило купил Арнолд Шварценегер (ФОТО)

Igor

Одлична е: Карантинска нова песна на Сара Мејс (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Хајди Клум: Костими кои ја направија кралица на Ноќта на вештерките (ФОТО)

Igor

Хороскопски знаци кои важат за најголеми лажговци!

Igor

За суви и миризливи пазуви наместо антиперспирант искористете го ова овошје!

Igor

„Не сум тешко болен“: Бора Чорба ги демантираше гласините дека му се ближи крајот!

Igor