17.8 C
Скопје
00:41 - 26 мај, 2024

Раперката на мажот за роденден му подари стриптиз и половина милион долари во кеш (ВИДЕО)

Американската раперка Карди Би одлучи на својот сопруг Офсет да му приреди роденденска забава која ќе ја памети цел живот. И успеа во тоа!

Алкохол на литри, полуголи девојки, гласна музика, стриптизерки и еден куп пари се зборовите со кои може да се опише оваа забава која ја организираше раперката.

Офсет го прослави својот 28 роденден, а сопругата и тоа како го изненади со подарокот. Видеото го објави на социјалните мрежи со опис „Нешто малку за славеникот…“

инстаграм

Парите му ги ставила во фрижидер, а на видеото може да се види како Офесет го празни ладилникот и носи еден куп пари од по 100 долари.

„Знам дека не морав да ти го давам ова, но не знаев што да ти дадам, а морав да ти дадам нешто“, му кажа раперката на воодушевениот сопруг.

„Среќен роденден, но сега не очекувај божиќен подарок“, му порача таа.

Слични објави

(Фото) Новиот портрет на Кејт Мидлтон ги „запали“ социјалните мрежи: „Се шегувате? Па, ова дете го цртало!“

Еспресо

Кралот Чарлс зборува за непријатните последици од лекувањето на ракот

еспресо

(Фото) Марија Шерифовиќ го крсти синот: Ова се деталите од церемонијата

еспресо

(Фото) Тајчи го облече познатиот фустан од Евровизија: Вака изгледа југословенската Мерлин Монро 34 години подоцна

Еспресо

(Видео) Никола Роквиќ за Велигден во манастирот Свети Никола: „Многу се радувам…“

еспресо

Ведрана Рудан не живее од книги: „Живеам од сопругот“

jasmina.kantardzieva
Се вчитува....