36.8 C
Скопје
16:14 - 18 јуни, 2024

Ознака : Жули Гаје

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСветСлајдерСцена

Магазинот „Клозер“, ја нарече „Тајната љубов на претседателот“ – но повеќе не е тајна: Која е Жули Гаје, сопругата на поранешниот француски претседател Франсоа Оланд?

М. Р.
На почетокот на 2014 година во специјално издание на магазинот „Клозер“, на седум страници се пишуваше за врската на францускиот претседател со актерката Жули Гаје,...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСветСлајдерСцена

Се ожени поранешниот претседател на Франција: Франсоа Оланд и Жули Гаје стапија во брак

Еспресо
Поранешниот претседател на Франција, Франсоа Оланд, и неговата придружничка, актерката Жули Гаје, се венчаа дискретно во саботата во градското собрание на Тул, во Корез. Тие...