25.8 C
Скопје
13:52 - 25 мај, 2024

Ознака : удирала

ЛајфстајлСцена

Зошто Никол Кидман и УДИРАЛА ШЛАКАНИЦИ на својата мајка? (ВИДЕО)

Igor
Мајките би направиле се за своите деца, а во случајот на мајката на Никол Кидман тоа подразбирало нејзината ќерка да и удира шлаканици за што...