11.8 C
Скопје
22:18 - 29 февруари, 2024

Ознака : Училиштето

ЛајфстајлСцена

Малечката принцеза веќе доби свој прекар во училиштето (ФОТО)

Igor
Принцезата Шарлот минатата недела за првпат тргна во училиште, а на првиот ден од наставата таа пристигна во друштво на родителите и постариот брат Џорџ....