Ознака : учете

Секојдневие

Како Италијанките се облекуваат на есен: Учете од најдобрите! (ФОТО)

Igor
За нив да се биде дама е правило број еден… Како што Французинките го носат својот лежерен стил неоптеретувачки, така и Италијанките на себе ги...