23.8 C
Скопје
04:40 - 23 јуни, 2024

Ознака : цветно

Секојдневие

Пенелопе Круз мами воздишки во фантастичен цветен фустан! (ФОТО)

Еспресо
Кога и да се појави Пенелопе Круз на црвениот тепих ги краде сите погледи, а ништо поинаку не беше ни на доделувањето на Goya наградите...
Сцена

Неочекувано, но во нејзин стил: ВИКТОРИЈА БЕКАМ во цветно издание ја „донесе“ пролетта во Њујорк (ФОТО)

Igor
Да, чуда се случуваат, и Вики го сака цветниот принт. Викторија во последните две години успеа прилично да не изненади. Имено, британскта дизајнерка позната по...