Неочекувано, но во нејзин стил: ВИКТОРИЈА БЕКАМ во цветно издание ја „донесе“ пролетта во Њујорк (ФОТО)

Да, чуда се случуваат, и Вики го сака цветниот принт.

Викторија во последните две години успеа прилично да не изненади.

Имено, британскта дизајнерка позната по верноста на темната палета, одамна во своите двени и вечерни изданија ги вметна и повеселите нијанси на црвената, сината, розевата, како и дезенот покажувајќи дека нејзиниот минимализам еволуирал и станал далеку поотворен кон една ефектна промена.

Меѓутоа, еден принт никако не беше избор на поранешната Спајсица.
Но, не не чуди бидејќи и стои феноменално.

Во стилот на најдобрата амбасадорка на сопствениот бренд, Викторија на улиците на Њујорк зачекори во комбинација која се базираше на парчиња облека од нејзината SS19 колекција. Станува збор за тренд модел и креп пантолони кои ги краси, ситен, но ефектен цветен принт во нијанси на сина, бордо-виолетова и жолта боја.

За комплетниот „wow“ впечаток секако придонесе и сјајниот крој на пантолоните со шлиц при дното и линија на средината, како и полусобраниот ¾ ракав.

profimedia

БОНУС ВИДЕО:

Видео хороскоп за 13 мај 2019, понеделник

Слични објави

Аца Лукас „смува“ Хрватка! Оваа убавица му се „пуштила“ на пејачот на Инстаграм, а погледнете како ја почнале романсата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Овие хороскопски знаци сакаат секогаш да бидат во центарот на вниманието

Igor

Нов дует на македонската естрада по подолго време: Дани и Пеце пеат за крајот на овој свет! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Милан Калиниќ кажа виц за Миле Китиќ и сите во студиото „прснаа“ од смеење (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Сиа откри на кој музичар му понудила секс без обврски

Еспресо

Што сè треба да знаете за кератинскиот третман на косата?

Igor

Остави Коментар

16 − 14 =

Слични објави

Едноставен лек за проширени вени

Igor

Том Круз „заробен“ во Италија: Не излегува од хотелот поради коронавирус!

Еспресо

Џеј Ло планира да се отсели од Америка? Светската ѕвезда издвои две локации каде би сакала да живее! (ФОТО)

Васко Спасоски

Рчи ли рчи: Шерифовиќ откри покрај кого спие! (ВИДЕО)

Еспресо

Со благослов од жена му: Разуздан богаташ секојдневно спие со ЧЕТИРИ ЉУБОВНИЦИ! (ФОТО)

Igor

Облечете се како Брижит Макрон: Лежерно но сепак ефектно! (ФОТО)

Еспресо