16.8 C
Скопје
23:27 - 19 мај, 2024

Ознака : третпат

СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) АДРИЈАНА ЛИМА Е БРЕМЕНА ПО ТРЕТПАТ: Забавна и смешна објава на ТикТок, не е за пропуштање!

Еспресо
Бразилската манекенка Адријана Лима е повторно бремена, чека дете од своето момче Андре Лемерс. Адријана Лима е бремена со третото дете, а прво со филмскиот...
ЛајфстајлСцена

Атрактивната манекенка по ТРЕТПАТ го откачува истиот дечко!

Igor
Преубавата манекенка и популарниот музичар повторно раскинаа… Манекенката Бела Хадид ја раскина повеќегодишната врска со музичарот Абло Тесфај попознат како Викенд. Парот започна да се...