15.8 C
Скопје
07:11 - 22 мај, 2024

Ознака : трењерки

БалканВи ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдерСцена

СЕВЕРИНА СО ПОДДРШКА НА УКРАИНА, АМА И НА БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА: Еве како се дотерала за концертот во Брчко и зошто баш така!

еспресо
Веќе два дена се зборува за стајлингот на Северина Вучковиќ на неодманешниот концерт, а таа сега и официјално се обрати на Инстаграм и ја објасни...
ЛајфстајлСцена

Изгледа како да ја растргнувале кучиња: Џеј Ло се прошета во тренерка која треба да се забрани (ФОТО)

Igor
Без оглед дали се работи за стајлинг за црвен килим или за обична прошетка, Џенифер Лопез секогаш привлекува погледи со своите комбинации… Овој пат таа...