Изгледа како да ја растргнувале кучиња: Џеј Ло се прошета во тренерка која треба да се забрани (ФОТО)

Без оглед дали се работи за стајлинг за црвен килим или за обична прошетка, Џенифер Лопез секогаш привлекува погледи со своите комбинации…

Овој пат таа беше фотографирана во друштво на нејзиниот вереник Алекс Родригез, каде носеше бели патики од модната куќа „Александар Меквин“ и искината бела тренерка која се вклопила со белиот топ и долгите ракави.

Џенифер Лопез

Иако на трендот со искинати фармерки одамна се навикнавме, тренерка на која ѝ недостига половина материјал, некако не можеме да сфатиме.

Џеј Ло, презгодна си, но овој моден кикс не ти требаше!

Слични објави

„Луј Витон“ распродаде бањарка од 36.500 фунти

Еспресо

Маска против брчки од само две состојки

Еспресо

Џенифер Анистон за моќникот кој на многу жени им го уништи животот: Седна покрај мене и помислив КАКВО ПРАСЕ!

Igor

ТАМАРА со „PROUD“ обезбеди пласман во финалето на Евровизија (ВИДЕО)

Igor

Актерка ЌЕ ЧИСТИ ТОАЛЕТИ во затвор: Се срами од своето дело и ќе ја издржи казната

Igor

Хороскоп за 02 септември 2019, понеделник (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

четири − 3 =

Слични објави

Северина ги покажа нозете во ултра краток шорц: „Изгледаш како божица“ (ФОТО)

Igor

Минијатурно кутре кое ќе ви го стопли срцето! (ВИДЕО)

Еспресо

Цеца би ја запалила оваа фотка: Пејачката позира во младоста, а на едната града има тетоважа (ФОТО)

Васко Спасоски

Дуа Липа со нов историски рекорд

Igor

3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ кои до крајот на неделата ќе НАЈДАТ ПАРИ

Igor

Нивес Целзиус со атрактивно деколте на концертот на Северина во Белград (ФОТО)

Igor