24.8 C
Скопје
12:38 - 25 мај, 2024

Ознака : тиктокер

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Трагична смрт: Познат инфлуенсер ненадејно починал додека си играл со децата

Еспресо
Италијанскиот инфлуенсер Лоренцо Деле Фемине, чии семејни видеа воодушевија многумина, трагично почина од срцев удар на само 40 години. – Се чувствувам многу лошо. Не...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСцена

(ВИДЕО) Почина 19 годишен тиктокер: Неколку часа пред смртта објавил мистериозна порака

Еспресо
Почина познатиот американски тиктокер, Купер Нориега, на 19-годишна возраст. Причината за смртта сè уште не е откриена, а повеќе ќе се знае по обдукцијата, пишуваат...
Ви препорачуваме на СПЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) ЗАПОЗНАЈТЕ ГО ДАНИЕЛ: Тиктокер кој се за*бава со богатите

Еспресо
Даниел Мекдоналд (ова е неговото полно име) е млад тиктокер кој суперпопуларен со неговите надреални интервјуа со богатите: идејата што му падна на памет е...