23.8 C
Скопје
15:42 - 30 мај, 2024

Ознака : тениско игралиште

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСлајдерСцена

(ФОТО) ЈЕЛЕНА И НОВАК ЈА РЕНОВИРАА ВИЛАТА ВО МАРБЕЉА: Рајски дом според принципите на фенг – шуи 

М.Р.
Јелена и Новак Ѓоковиќ ја реновираат семејна куќа во Марбеља. Според шпанската веб-страница „Vanitatis Elconfidencial“, српскиот тенисер ангажирал дизајнери и архитекти да го уредат неговиот...