17.8 C
Скопје
23:16 - 19 мај, 2024

Ознака : тарабунов

Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ТАРАБУНОВ ИМА НОВ ХИТ: Песната е одлична, а Игор Џамбазов вели дека е светска!

Еспресо
Поп-пејачот Александар Тарабунов слободно може да се прогласи за еден од највредните изведувачи на нашата естрада. Буквално, популарниот Тара не запира кога станува збор за...
Наши ФациСлајдерСцена

„Безвременска“ е новиот хит на Тарабунов!

Еспресо
Македонскиот пејач Александар Тарабунов ги изненади сите со новата песна која е насловена „Безвременска“. Пејачот не само што ја изведува песната, туку е и автор...