Ознака : словенка

Секојдневие

Меланија Трамп е модна инспирација: Со овие комбинации го воодушеви светот (ФОТО)

Igor
Првата дама на Америка, Меланија Трамп суверено владее со светската модна сцена. Дали ни се допаѓа или не нејзиниот стил, не можеме сепак да не...