19.8 C
Скопје
21:49 - 14 јуни, 2024

Ознака : радио

БалканВи ПрепорачувамеЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(Видео) Брејк отиде во народњаци, отвора радио „Естрада“: Ќе се занимава со народна музика

еспресо
Популарната градска фаца Дарко Гелев-Брејк отвора нова радио станица која ќе се вика Естрада, а ќе третира народна музика. Овој податок беше објавен од самиот...