Tag : пудинг

Кујна Сцена

Здрав десерт кој „сам“ се подготвува (РЕЦЕПТ)

Igor
За подготовка на овој десерт вие треба да вложите само околу 10 минути, остатокот се подготвува „сам“. Овој чоколаден пудинг од чиа семе треба да...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian