Tag : производ

Живот

Во домашни услови направила ист производ како од Мекдоналдс (ВИДЕО)

Еспресо
Интернет публиката целосно збудале по овој начин на подготовка… Постојат многу начини за подготвување на поширани јајца, но само еден води до вкусот на оние...
Ви Препорачуваме Кујна

Домашни солени стапчиња: Подобри од било кој пекарски производ! (РЕЦЕПТ+ВИДЕО)

Еспресо
Солените стапчиња можат да бидат многу повкусни доколку ги подготвите во домот според овој рецепт… Потребно ви е: За тестото: – 200 мл млеко –...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian