-3.2 C
Скопје
00:45 - 9 февруари, 2023

Ознака : пациент

Вести Регион Свет Слајдер

Потврден првиот случај на мајмунски сипаници во Хрватска: Станува збор за маж кој престојувал во Италија и во Швајцарија

Еспресо
Со ширењето на мајмунските сипаници низ светот по Ковид 19, постојат стравувања дека растечките епидемии на болести кои преминуваат од животните на луѓето може да...