Ознака : мелено

Секојдневие

Едни сосема невообичаени палачинки (РЕЦЕПТ)

Igor
Ова е вистинскиот рецепт за оние кои повеќе сакаат солени отколку слатки палачинки. За подготовката на ова вкусно јадење потребно ви е: – 6 готови...