11.8 C
Скопје
04:05 - 23 мај, 2024

Ознака : мазна

Секојдневие

3 брзи и ефикасни рецепти за мазна кожа без целулит

Igor
Пилинзите кои се состојат од абразивни состојки како морска сол, кафеав шеќер и кафе се најдобрите пријатели вашето тело. Пилинзите од абразивни состојќи се идеални...