Ознака : марија шарапова

Сцена

Необичен стил: Зошто сите гледаа во Марија Шарапова?

Igor
Светски познатата тенисерка Марија Шарапова синоќа присуствуваше на отворањето на луксузна продавница за облека во Њујорк, а поради изборот на гардеробата, сите присутни гледаа во...