Ознака : макро

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Син на угледен бизнисмен платил 2.500 евра за секс со пејачката Радмила Манојловиќ, но погледнете што се случило! (ФОТО)

Васко Спасоски
Син на угледен бизнисмен од Република Српска платил 2.500 евра за „ноќ со пејачката Радмила Манојловиќ“.  Со ова е извалкано името на познатата пејачка, бидејќи...
Лајфстајл Сцена

Српска старлета од каталогот се нашла на страница за возрасни (ФОТО 18+)

Igor
Една српска старлета се нашла на порнографска веб-страница, откако наводно, нејзиното име било пронајдено во каталогот на макрото Михајло Максимовиќ. Се работи за девојката која...
Лајфстајл Сцена

СРБИЈА ВО ШОК: Која е главната проститутка на српската естрада?

Igor
Скандалот со откривањето на информации околу проституцијата на српската естрада и понатаму ги шокира граѓаните на Србија. Откриено е името на главната проститутка, која му...
Лајфстајл Сцена

РАЗОТКРИЕН МАКРОТО НА СРПСКАТА ЕСТРАДА: Познати личности меѓу клиентите!

Igor
Михајло Максимовиќ е името на лицето кое е уапсено под сомнение дека изнајмувало станови за проституција на естрадни личности од Србија. Основното јавно обвинителство на...