19.8 C
Скопје
06:21 - 20 јули, 2024

Српска старлета од каталогот се нашла на страница за возрасни (ФОТО 18+)

Една српска старлета се нашла на порнографска веб-страница, откако наводно, нејзиното име било пронајдено во каталогот на макрото Михајло Максимовиќ. Се работи за девојката која е позната под името Мими Оро.

Интернетот е преплавен со нејзини секси-фотографии. Старлетата за време на учество во реално шоу признала дека имала групен секс неколкупати во животот, но дека многу повеќе ѝ се допаѓа односот еден на еден. Притоа, признала дека никогаш не се снимала додека има секс.

Принтскрин/Инстаграм
Принтскрин
Принтскрин

Слични објави

(Фото) Лепа Брена и Боба заљубено позираат на јахта: Таа без грам шминка, тој не ја пушта од прегратка

еспресо

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva
Се вчитува....